• I will completely adapt to your needs. Every student is different then I will customized our classes so you can learn at your own pace.
• I focus on developing the communication skills so you can achieve a fluent level as soon as possible through games, quizzes and topics you´re interested in.
• Frequency dictionaries so you learn the key words in the language. Forget about learning lists of useless vocabulary you will never use.
• Presentations where I will explain the most relevant grammar for your improvement.
• Flashcards. I have decks for grammar, vocabulary and listening trainings. They all follow the spaced repetition strategy thereby you will spend more time with your challenging vocabulary. Stop spending time repeating and repeating things you already know.
Hei alle sammen! Jeg heter César og kommer fra Spania. Jeg har studert Økonomi og administrasjon i Spania og Norge på Norgeshandelshøyskolen i Bergen. Jeg har erfaring som spansk privatlærer for utlendiger i mitt land og snakker spansk, engelsk og norsk. Jeg kan hjelpe deg å forbedre dine spanskkompetaser (muntlig, skriftlig, vokabular osv). Jeg har elever fra 10 til 60 år gammel fra Norge, Sverige og Danmark.
Han er super flink som lærer! hjelpsom, hyggelig og bryr seg om studentene, han er veldig tålmodig og jeg føler jeg har lært veldig mye. Anbefaler han på det sterkeste, virkelig en stjerne!!
Jeg har lært spansk i ett år, og sammen med Cesar får jeg øvet regelmessig på muntlig språk. Han tilpasser seg til mitt nivå og er tålmodig. Dersom det er noe jeg ikke forstår er han flink til å omformulere seg og komme med eksempler som er forståelige. Jeg kan virkelig anbefale Cesar om du ønsker en stødig progresjon gjennom kompetent veiledning.
Cesar er engasjert, oppmerksom, pedagogisk og godt forberedt. Jeg syntes vi fort fant fram til et nivå som passer for meg. Jeg er veldig fornøyd!
Veldig fornøyd med Cesar. er en super flink lærer og tilpasser undervisningen ditt behov, slik at du raskt ser at du utvikler deg. Jeg vil anbefale Mariia på det sterkeste!
Cesar forbereder undervisningstimene bra, de er godt strukturert og variert. Han er en dyktig og kjempehyggelig lærer og organiserer timene etter ønske. Jeg anbefaler ham på det sterkeste til alle som vil lære spansk!
César gjør en kjempejobb med å lære bort spansk til unger. Han tilpasser innholdet for å holde interessen oppe og øke læreutbyttet.
Cesar er en kjempeflink og sympatisk lærer som ser elevene sine. Han er flink til å tilpasse til den enkelte, og forklarer på en måte som gjør at det både er lett og morsomt å lære spansk. Om du ønsker å forbedre spansken din, så vil jeg anbefale på det sterkeste å velge Cesar som lærer!
Kompetent og flink lærer. Vil anbefale på det sterkeste.
spanskkurs i nærheten? Her er et utvalg av lærerannonser du kan sjekke ut.
Superprof kan også foreslå spansk - muntlig forståelsekurs for å hjelpe deg.
Å lære er ikke et problem, spansk - skriftlig forståelsekurs for alle!
Å ta et spansk - muntlig formidlingkurs har aldri vært enklere: du kommer til å lære nye ferdigheter.
Hos lærer | Hos deg | Via webcam | |
1 time | Ikke tilgjengelig | Ikke tilgjengelig | 250kr |