
Vilde
Verifisert lærerprofil
- Timepris 300kr
- Svartid 24h
Denne læreren er dessverre ikke tilgjengelig
Reisende og eventyrlysten jente tilbyr privattimer i engelsk opp til videregående nivå, samt grunnleggende spansk om det er ønskelig!
-
- Kongsvinger
- Online
Om undervisning
Mine metoder vil komme helt an på hva eleven/studenten ønsker. Jeg er åpen og positiv til det aller meste. Jeg foretrekker kurs og timer over Skype eller lignende, der vi kan ta for oss grammatikk og fokusere på å prate og bli sterk muntlig. Jeg tilbyr også gjerne leksehjelp, og legger opp opplegg etter hvordan studenten vil ha det, og hva som behøves å hjelpes med!
fag
- Engelsk
språk
- Engelsk
- Spansk
- Norsk
nivå
- Yrkesfag
- Høyere utdanning
- Bachelor
-
+16
Master
Doktorgrad (ph.d.)
Annet
Barnehage
A1
A2
B1
B2
C1
C2
Annen profesjonell opplæring
Nybegynner
Viderekommen
Avansert
Andre
Barn
Om Vilde
Jeg har studert musikk, dans og drama på videregående. Det siste halvåret har jeg studert spansk, historie og psykologi i Buenos Aires! Jeg har høye og gode karakterer, og er veldig glad i å lære bort hva jeg kan til noen som er motiverte til å lære.
Priser
pakker
- 5t: 1500kr
- 10t: 3000kr
online
- 300kr/time