
Susann Carine
Verifisert lærerprofil
- Timepris 520kr
- Svartid 2h
- Antall elever 12
1. kurstime gratis!
PT, trening online og ute. Styrke, løping, vektreduksjon, yoga og pilates Spes. Under og etter svangerskap, for smerte i ledd- og muskelplager ved kronisk sykdom, skade eller stress faktorer
-
- Oslo
- Online
Om undervisning
Etter en konsultasjon på hva som er ønske, mål og ambisjoner for kropp og helse, blir det gjort noen fysiske tester som vil bli grunlaget for treningen. Hyppighet i starten vil gi et godt grunnlag for fremdrift til målet.
Hjemme trening på egen hånd blir også gitt, og forventes for å når mål.
fag
- Styrke
- Personlig trening
- Kom i form
-
+2
Trening etter fødsel
Pilates
språk
- Engelsk
- Norsk
nivå
- Alle nivåer
Om Susann Carine
Selvstendig næringsdtivende, Utdanning fra AFPT, har 5års erfaring som PT ved egen drift og ved Sats. danset ballet hele livet, og vært danselærer i over 8 år, og har over 15 år erfaring med styrketrening. Er instruktør på deltid i løping ved Sterk Hasle.
Safe sertifisert instruktør: i Løping, pilatse, yoga, styrke og dans, samt mor og barn .
Lang erfaring som konsulent innen HR og HMS, og forklarer vanskelige ting på en lett og morsom måte.
Er mamma til en liten snuppe.
Anmeldelser
Anmeldelsene er hentet inn fra oss og er 100% troverdige. Anmeldelsene hører til elever som har hatt en undervisning med Susann Carine
Perfekt! Hun var veldig positiv og løsningsorientert jeg gleder meg til neste time!
Se flere anmeldelser
Priser
pakker
- 5t: 2600kr
- 10t: 5200kr
online
- 420kr/time
kurstime gratis
- 1t
Detaljer
Gruppetimer vil prisen være noe anderleses pga annen type planlegging.
Ønsker du å kjøpe pakke på 5 klipp kan fakturaen deles på 2 betalinger
Ønsker du å kjøpe pakke på 10 klipp kan fakturaen deles på 3 betalinger
Ønkser du flere kan det avtales time prisen vil være den samme, men en time avslag per 5 time.