Seyeon -  taekwondolærer - Essen
1. kurstime gratis
Seyeon -  taekwondolærer - Essen

Seyeon-profilen og dens kontaktinformasjon er verifisert av våre eksperter

Seyeon

  • Pris 470kr
  • Svartid 1t
Seyeon -  taekwondolærer - Essen
  • 5 (2 evalueringer)

470kr/t

1. kurstime gratis

Reserver et kurs

1. kurstime gratis

1. kurstime gratis

  • Taekwondo

Gjennom Taekwondo – fra Poomsae og Sparring til Taekwon-dans og demonstrasjoner – kan du bygge indre styrke og omfavne positiv energi!

  • Taekwondo

Kurssted

    • På nett

Anbefalt

Seyeon en lærer som er verdsatt av fellesskapet sitt. Vedkommende ble anbefalt for påliteligheten, undervisningsmetodene og kvaliteten på kursene. Et godt valg for å komme videre med selvtillit.

Om Seyeon

Jeg har hovedfag i Taekwondo i Korea og har trent i nesten 20 år. Jeg har mottatt priser i Poomsae, demonstrasjonsøvelser og Taekwondo-aerobic, og jeg fortsetter å trene jevnlig den dag i dag. I over 9 år har jeg undervist i Taekwondo til et bredt spekter av elever – barn, tenåringer, voksne, eldre og til og med personer med utviklingshemming – med alltid fokus på å skreddersy timer til hver elevs nivå. Gjennom Taekwondo kan du utvikle en ånd av å beskytte ikke bare deg selv, men også andre. Ved å lære dens prestasjonsaspekter kombinert med moderne kultur, kan du også få positiv energi. Bli med meg på denne reisen! :)

Se mer

Om undervisning

  • Alle nivåer
  • Norsk

Språk undervisningen er tilgjengelig på :

Norsk

*Første prøvetime på 30 minutter er gratis *Fleksible tidsluker for forskjellige tidssoner
*Jeg tilbyr nettundervisning via Zoom/Google Meet
*Alle kurs er tilpasset hver enkelt elevs nivå :)

[På nett]
1. Grunnleggende ferdighetskurs: Lær de grunnleggende bevegelsene i Taekwondo (stillinger, håndteknikker og spark).
2. Grunnleggende om Poomsae: Øvingssekvenser for egentrening.
3. Mobilitets- og kjernemuskulaturtrening: Styrk kroppen din til å utføre Taekwondo-teknikker riktig.

[Frakoblet]
*Offline-kurs starter når minst 3 deltakere har meldt seg på. (Sted: Essen, Bochum, Wuppertal-området / Tid: Mandag og onsdag kl. 20.00 eller lørdag etter avtale)
1. Grunnleggende trening: Mestre de grunnleggende bevegelsene i Taekwondo.
2. Grunnleggende Poomsae: Øvingssekvenser for egentrening (Taeguk 1–8).
3. Sparring: Repeterende trening gjennom fotarbeid og kombinasjonsspark.
4. Taekwon-dans: En morsom måte å lære Taekwondo på ved å kombinere musikk, dans og kampsport!

Se mer

Priser

Pris

  • 470kr

Pakkepriser

  • 5t: 2350kr
  • 10t: 4700kr

På nett

  • 470kr/time

kurstime gratis

Første time gratis lar deg bli kjent med læreren din, slik at læreren kan dekke dine behov på best mulig måte.

  • 1t

Video av Seyeon

Liknende Taekwondolærere