Jesper -  miksinglærer - Oslo
1. kurstime gratis
Jesper -  miksinglærer - Oslo

E-postadressen og telefonnummeret til Jesper er bekreftet.

Jesper

  • Pris 550kr
  • Svartid 10t
  • Elever

    Antall elever Jesper har undervist siden de ble medlem av Superprof

    2

    Antall elever Jesper har undervist siden de ble medlem av Superprof

Jesper -  miksinglærer - Oslo

550kr/t

1. kurstime gratis

Kontakt

1. kurstime gratis

1. kurstime gratis

  • Miksing
  • Mix - DJ

20 års erfaring : lær miksing effektivt, teknikker, crowd-forståelse og DJ-ferdigheter som faktisk fungerer.

  • Miksing
  • Mix - DJ

Kurssted

    • Hos Jesper: Oslo

    • hos deg eller ved et offentlig sted : kan reise opp til 30 km fra Oslo

Om Jesper

Hei! Jeg heter Jesper, også kjent som DJ Pixel. Jeg har erfaring fra klubber, private arrangementer, firmafester og eventer, og har i tillegg mange års erfaring som salgscoach og mentor. Gjennom arbeidet mitt har jeg lært å forstå mennesker med ulike personligheter, læringsstiler og målsetninger.

Jeg brenner for læring, personlig utvikling og det å dele kunnskap videre. Derfor tilpasser jeg undervisningen til hver enkelt elev, slik at du lærer på den måten som fungerer best for deg. Målet mitt er ikke bare å lære deg å bruke DJ-utstyr, men å hjelpe deg med å utvikle ferdighetene, selvtilliten og forståelsen som gjør at du kommer raskere dit du ønsker. Enten du vil spille på fester, klubber eller bare lære en ny hobby, får du praktisk og tilpasset veiledning som gir resultater.

Se mer

Om undervisning

  • Alle nivåer
  • Engelsk
  • Norsk
  • Svensk

Språk undervisningen er tilgjengelig på :

Engelsk

Norsk

Svensk

Jesper Myhre, også kjent som DJ Pixel, har over 20 års erfaring som aktiv DJ på Norges største klubber, eventer, firmafester, festivaler og private arrangementer i alle slag. Han underviser i grunnleggende og avansert DJ-teknikk, musikkforståelse, miksing, låtoppbygging og publikumslesing.
Målet er å gi elevene praktiske ferdigheter, gode rutiner og tryggheten som trengs for å spille foran et publikum.

Unngå de vanligste feilene som holder mange tilbake. Enten målet ditt er å spille på fester, klubber eller arrangementer, får du konkrete verktøy og teknikker som hjelper deg å utvikle ferdighetene dine på en effektiv og morsom måte.

Jeg spiller alt fra deep house og techno til hiphop, pop og reggaeton. 

100% fornøydhetsgaranti. 

Se mer

Priser

Pris

  • 550kr

Pakkepriser

  • 5t: 2400kr
  • 10t: 4400kr

reise

  • + 800kr

kurstime gratis

Første time gratis lar deg bli kjent med læreren din, slik at læreren kan dekke dine behov på best mulig måte.

  • 1t

Liknende Miksinglærere