

Mohamad-profilen og dens kontaktinformasjon er verifisert av våre eksperter
Mohamad
- Pris 30kr
- Svartid 1t

30kr/t
1. kurstime gratis
- Fotball
- 5’er fotball
Ein god Fotballspelar som spelar i 2 divisjon, har masse erfaringer i fotball og kan lære deg masse om fotball og korleis kan du bli ein god fotballspelar:)
- Fotball
- 5’er fotball
Kurssted
- På nett
Om Mohamad
Eg er Mohmad Ali. Eg er ein ung som ønsker at mange ser bort på fotballkarriere og korleis den er bygd. Fotball er meir enn bare noe leik eller øvelse. Fotball hjelper deg med god helse og utvikle ferdighetene dine og hjelper deg å forstå meir om kroppen din og korleis den er bygd. Kroppen vår ein gave frå gud som me må passe godt på. God helse føre til bedre livskvalitet:)
Om undervisning
- Alle nivåer
- Norsk
Språk undervisningen er tilgjengelig på :
Norsk
Du lærer masse om korleis fotball er bygd og korleis du kan vere ein som løfte lage sitt opp mot trofeer og seier. Ein vil alltid tenke på å hjelpe laget sitt med noko bra som er bra for meg og laget mitt. Det viktigaste er å vere ein bra menneske som hjelper dei andre som trenger hjelp.
Priser
Pris
- 30kr
Pakkepriser
- 5t: 150kr
- 10t: 300kr
På nett
- 40kr/time
kurstime gratis
Første time gratis lar deg bli kjent med læreren din, slik at læreren kan dekke dine behov på best mulig måte.
- 1t
Liknende Fotballlærere
Andreas
Oslo & På nett
- 650kr/t
Patrick
Oslo & På nett
- 1000kr/t
Jasmin
Sandnes
- 650kr/t
Konrad
Jessheim
- 500kr/t
- 1. kurstime gratis
Christos
Maura
- 500kr/t
- 1. kurstime gratis
Stian
Oslo & På nett
- 750kr/t
- 1. kurstime gratis
Ari Armanj
Oslo & På nett
- 350kr/t
- 1. kurstime gratis
Emil
Bergen & På nett
- 500kr/t
- 1. kurstime gratis
Jon-Are
Råholt
- 500kr/t
- 1. kurstime gratis
Erik
Bodø & På nett
- 17kr/t
- 1. kurstime gratis
Gabriel
Cascais, & På nett
- 353kr/t
-
Se lærerne innen fotball