

Nur Annisa sine attester og kontaktinformasjon er verifisert av teamet vårt
Nur Annisa
- Pris 59kr
- Svartid 19t
-
Elever5
Antall elever Nur Annisa har undervist siden de ble medlem av Superprof
Antall elever Nur Annisa har undervist siden de ble medlem av Superprof

59kr/t
1. kurstime gratis
- Indonesisk
Forbedre dine indonesiske muntlige ferdigheter med en erfaren morsmålslærer for daglig og profesjonell kommunikasjon (på nett)
- Indonesisk
Kurssted
Om Nur Annisa
Jeg er en indonesisk språklærer med over 5 års erfaring innen språkopplæring, og underviser i indonesisk, japansk og engelsk til elever i formelle og private skoler. Jeg underviser også japansk til studenter i arbeidstrening som forbereder seg på å jobbe i Japan. Jeg jobber for tiden som frilans japansk språklærer og fokuserer nå på å gi indonesiske samtalekurs for utenlandske elever. Jeg brenner for å hjelpe elever med å utvikle selvtillit, flyt og naturlige kommunikasjonsferdigheter i indonesisk. Engelsk brukes som undervisningsspråk.
Om undervisning
- VGS - 1. trinn
- VGS - 2. trinn
- VGS - 3. trinn
- +15
nivå :
VGS - 1. trinn
VGS - 2. trinn
VGS - 3. trinn
Yrkesfag
Voksenopplæring
Bachelor
Master
Doktorgrad (ph.d.)
Annet
A1
A2
B1
B2
Annen profesjonell opplæring
Nybegynner
Viderekommen
Avansert
Andre
- Fransk
- Engelsk
- Spansk
- +17
Språk undervisningen er tilgjengelig på :
Fransk
Engelsk
Spansk
Italiensk
Tysk
Nederlandsk
Japansk
Tyrkisk
Norsk
Svensk
Polsk
Koreansk
Dansk
Finsk
Russisk
Ungarsk
Kroatisk
Estisk
Serbisk
Arabisk
Jeg tilbyr indonesiske samtalekurs designet for nybegynnere, studenter, profesjonelle, utlendinger og alle som ønsker å forbedre sine muntlige ferdigheter i indonesisk. Kursene mine foregår i et vennlig, interaktivt og støttende miljø, hvor studentene oppfordres til å snakke aktivt og føle seg komfortable med å gjøre feil. Jeg tilbyr også åpne diskusjonsøkter for å forstå hver students mål og overvåke fremgangen deres, slik at timene er skreddersydd til deres individuelle læringsbehov. Fra den aller første timen vil vi fokusere på å bygge din taletillit og oppnå praktiske kommunikasjonsmål. Kurset fokuserer på: 1. Daglig samtaleøvelse 2. Generelle daglige uttrykk som ofte brukes i virkelige situasjoner 3. Tydelige og enkle forklaringer for å hjelpe studentene å forstå og anvende språket med selvtillit Gjennom konsekvent øvelse og naturlig kommunikasjon vil studentene utvikle evnen til å snakke indonesisk mer flytende og naturlig i hverdagslige og profesjonelle sammenhenger. Bestill din første time i dag og begynn å snakke indonesisk med selvtillit fra den aller første dagen.
Priser
Pris
- 59kr
Pakkepriser
- 5t: 294kr
- 10t: 588kr
kurstime gratis
Første time gratis lar deg bli kjent med læreren din, slik at læreren kan dekke dine behov på best mulig måte.
- 1t
På nett
- 59kr/time
Detaljer
Indonesiske samtalekurs i gruppe (BIPA)
Ordinært gruppekurs (60 minutter per økt)
Antall studenter | Pris per student | Totalt per økt
1 student | IDR 110 000 / USD 7,0 | IDR 110 000 / USD 7,0
2 studenter | IDR 95 000 / USD 6,0 | IDR 190 000 / USD 12
3 studenter | IDR 85 000 / USD 5,5 | IDR 255 000 / USD 16,5
4 studenter | IDR 75 000 / USD 5,0 | IDR 300 000 / USD 20
5 studenter | IDR 65 000 / USD 4,5 | IDR 325 000 / USD 22,5
Indonesiske samtalekurs – 90-minutters økter
Privattime (1 student)
Varighet | Pris
90 minutter | IDR 165 000 / USD 10,5
Gruppekurs (90 minutter per økt)
Antall studenter | Pris per student | Totalt per økt
2 studenter | IDR 140 000 / USD 9,0 | IDR 280 000 / USD 18
3 studenter | IDR 125 000 / USD 8,5 | IDR 375 000 / USD 25,5
4 studenter | IDR 110 000 / USD 7,5 | IDR 440 000 / USD 30
5 studenter | IDR 95 000 / USD 6,5 | IDR 475 000 / USD 32,5
For studenter i utlandet kan betaling gjøres via Flip.
Video av Nur Annisa
Liknende Indonesisklærere
Edbert
Oslo & på nett
- 149kr/t
- 1. kurstime gratis
Erna Muliana
Nittedal
- 250kr/t
- 1. kurstime gratis
Anugrah
Kecamatan Grogol petamburan, Indonesia & på nett
- 94kr/t
- 1. kurstime gratis
-
Se lærerne innen indonesisk
