

Silje Camilla-profilen og dens kontaktinformasjon er verifisert av våre eksperter
Silje Camilla
- Pris 200kr
- Svartid 1t
-
Elever1
Antall elever Silje Camilla har undervist siden de ble medlem av Superprof
Antall elever Silje Camilla har undervist siden de ble medlem av Superprof

200kr/t
Denne læreren er dessverre ikke tilgjengelig
- Sying
- Symaskin
- Moteskaper
- Moteproduksjon
Fysioterapistudent med utdanning fra videregående skole innen design og tekstil underviser i klesdesign, håndtering av symaskin, produksjon og fremstilling av klær på alt fra nybegynnernivå til mer ko
- Sying
- Symaskin
- Moteskaper
- Moteproduksjon
Kurssted
-
Hos Silje Camilla: Trondheim
- På nett
-
hos deg eller ved et offentlig sted : kan reise opp til 20 km fra Trondheim
-
Om Silje Camilla
Jeg er en fysioterapistudent på 21 år som ønsker å dele min kunnskap innen sømfaget. Jeg elsker å tegne og designe klær, samt å skape og fikse plagg, men som student tar jeg meg sjelden tid til det. Ved å lære bort håper jeg å kunne spre kunnskapen min, men også få muligheten selv til å jobbe litt med faget.
Om undervisning
- Alle nivåer
- Norsk
Språk undervisningen er tilgjengelig på :
Norsk
I dette kurset kan du lære mer grunnleggende kunnskap om hvordan du håndterer en symaskin og forskjellige sømteknikker, men også mer kompliserte oppgaver som design, planlegging og produksjon av et plagg.
I løpet av mine to år med design og tekstil på vgs. lærte jeg fra bunn hvordan man går frem i fremstilling, planlegging og produksjon av klær og design. Dette kurset er derfor for personer på de aller fleste nivåer og i alle aldre, fra de som vil lære enkle metoder å reparere skadde plagg og introduksjon til sømfaget og symaskiner, til de som vil lære hvordan man lager egne plagg.
Ettersom dette er et svært praktisk fag vil det være mest lærerikt å ha undervisning over video eller ved fysisk møte. Lengde på timene kan diskuteres på forhånd siden tiden det tar varierer for hva man ønsker å lære.
Ta gjerne kontakt så vi kan finne ut hvilket nivå du er på, hva du vil lære og hvordan vi kan samarbeide og tilpasse for at du skal få mest ut av kurset!
Priser
Pris
- 200kr
Pakkepriser
- 5t: 1000kr
- 10t: 2000kr
På nett
- 200kr/time
reise
- + 25kr
Liknende Syinglærere
Kamilla
Leirsund & På nett
- 400kr/t
- 1. kurstime gratis
Mona
Oslo & På nett
- 400kr/t
- 1. kurstime gratis
Elena
Trondheim
- 250kr/t
- 1. kurstime gratis
Hilde
Sandefjord & På nett
- 500kr/t
- 1. kurstime gratis
Bergit Louise
Haugesund & På nett
- 600kr/t
- 1. kurstime gratis
Masoumeh Rezaei
Lillestrøm
- 300kr/t
- 1. kurstime gratis
Jenny
Oslo & På nett
- 500kr/t
- 1. kurstime gratis
-
Se lærerne innen sying