Robert Kim -  kickboxinglærer - Oslo
1. kurstime gratis
Robert Kim -  kickboxinglærer - Oslo

Robert Kim-profilen og dens kontaktinformasjon er verifisert av våre eksperter

Robert Kim

  • Pris 100kr
  • Svartid 1t
Robert Kim -  kickboxinglærer - Oslo

100kr/t

1. kurstime gratis

Kontakt

1. kurstime gratis

1. kurstime gratis

  • Kickboxing
  • Kampsport
  • Thaiboksing
  • Taekwondo

Har trent 2 år med Thaiboksing, trener foreløpig kickboxing, trente 1-4 år med Taekwondo, hatt ett semester med judo, trener nå også BJJ. Til vanlig er jeg barneinstruktør i en dag innen TKD for Mudo

  • Kickboxing
  • Kampsport
  • Thaiboksing
  • Taekwondo

Kurssted

    • Hos Robert Kim: Oslo

Om Robert Kim

En kar på 27 år som liker å trene kampsport og høy puls cardio økter. Liker veldig godt å delta på større gruppetimer hos Mudo Carl Berner Gym. Jeg trener veldig ofte kickboxing og BJJ ettersom det er de to som er i området. Ellers så studerer jeg enkeltemner hos NMBU og bor på Grunerløkka rundt Torshov området/ringen kino. Jeg har nettop begynt å vise interesse for PT-timer, men kampsport er en veldig en til en sport og en blir nogenlunde vant til å lære bort og tilpasse seg andre mennesker. Det er mye team-sport hvor vi retter på hverandres feil og lærer i fellesskap diverse teknikker. Det jeg kan tilby dere er å gjøre det jeg har gjort på treninger i alle år. Jeg er usikker på hvor mye en PT-time i kampsport koster, så jeg starter vel med 100 kr for de som vil lære grunnleggende ferdigheter innen kampsport.

Se mer

Om undervisning

  • Alle nivåer
  • Norsk

Språk undervisningen er tilgjengelig på :

Norsk

Jeg kan lære nybegynnere med grunnleggende teknikker for å få økt kroppsbeherskelse. Kampsport er veldig enkel å lære og venne seg til, men det krever en kort introduksjon av grunnleggende teknikker for å unngå skade. En vanlig privat time økt er helst 60 minutter for å effektivisere tiden og energikapasitet.

Jeg har ingen usedvanlige ferdigheter, men jeg mener at jeg har øye for grunnleggende teknikker etter å ha trent en del år for meg selv og hos diverse klubber innen thaiboksing, taekwondo, braziliansk jiu-jutsu, litt judo, kickboksing, osv. Jeg kan ingenting av vesentlige advanserte teknikker, men jeg kan hjelpe voksne, ungdommer, og barn med å få kjapp innføring slik at de kan delta mer effektivt i diverse større klasser.

Klassen er for alle, vi finner ut av hvilket nivå studenten er på også kan vi bare lage ett opplegg utifra det. Kampsport høres veldig voldsomt ut, men jeg lærer bort mer selvforsvar og mosjon/hobby-sport. Poenget er at en skal bruke kampsport til å få bedre helse, trygghet, og kanskje til og med bruke teknikkene til å sparre noe vennskapelig hos diverse klubber. Ah. Kamsport er høy cardio aktivitet, så du brenner masse kaleroier og får deg en skikkelig svett time dersom en gjør det riktig.

Se mer

Priser

Pris

  • 100kr

Pakkepriser

  • 5t: 500kr
  • 10t: 1000kr

kurstime gratis

Første time gratis lar deg bli kjent med læreren din, slik at læreren kan dekke dine behov på best mulig måte.

  • 1t

Liknende Kickboxinglærere

  • Isha

    Oslo & på nett

    5 (2 anm.)
    • 300kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • Mohammed

    Oslo & på nett

    5 (4 anm.)
    • 350kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • Jennifer

    Oslo & på nett

    Ny
    • 800kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • Kael

    Oslo & på nett

    5 (1 anm.)
    • 190kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • Jon Vetle

    Sofiemyr & på nett

    Ny
    • 1000kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • Endre

    Trondheim & på nett

    Ny
    • 850kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • Gabriel

    Cascais, & på nett

    5 (12 anm.)
    • 349kr/t
  • Se lærerne innen kickboxing