Katrine -  musikallærer - Asker
Katrine -  musikallærer - Asker

Katrine sine attester og kontaktinformasjon er verifisert av teamet vårt

Katrine

  • Pris 400kr
  • Svartid 3t
  • Elever

    Antall elever Katrine har undervist siden de ble medlem av Superprof

    8

    Antall elever Katrine har undervist siden de ble medlem av Superprof

Katrine -  musikallærer - Asker
  • 5 (4 evalueringer)

400kr/t

Kontakt
  • Musikal

Musikkteater 3. klasse Bachelor student gir kurs i musikal. Lang musikk utdannelse bakgrunn. God sceneerfaring og musikalske ferdigheter. Ønsker å kunne gi rom for lærdom uten prestasjon.

  • Musikal

Kurssted

    • på nett
    • hos deg eller ved et offentlig sted : kan reise opp til 20 km fra Asker

Superlærer

Katrine er en av de beste lærerne. Profil av høy kvalitet, gode kvalifikasjoner, rask svartid og gode tilbakemeldinger fra elever!

Om Katrine

Jeg heter Katrine Øvrebø Herheim, er 24 år og veldig lidenskapelig for musikk. Akkurat nå studerer jeg 3. året på NSKI Musikkteater bachelor. Helt siden ung alder har jeg alltid gått for dette målet i livet mitt, å drive med det som betyr aller mest for meg. Jeg gikk på Skien vgs musikklinje, så Musikkårsstudium på Ansgar, Kristiansand, etterfulgt med Danvik Folkehøyskole, skuespill. Det er så viktig for meg at folk følger drømmene sine, står på og tørr å ta sjanser og utfordre seg med å følge det man ønsker. Dermed hadde jeg veldig gjerne ønske om å kunne starte å undervise fordi da får jeg ta del i en verden med både håp om å kunne beherske et instrument godt, men også å kunne følge en utvikling til en elev. Det å kunne stå på sidelinjen og heie, og det å kunne også lære bort alt det jeg selv sitter inne med.
Annen info om meg er at jeg har opptrådt på flere scener som Ibsenhuset, Landsfestivalen UKM 2019, Nasjonalt møte med Verdens Barn og hatt flere studioinnspillinger med egne låter som «Katrine ØH». Jeg synger og spiller piano med ofte begge instrumentene samtidig. I tillegg var jeg å se i Rådebank som Sunniva Strand. Ellers har jeg gjort både reklame/modell/ skuespill- og musikkoppdrag. Jeg regisserte & spilte i egen kortfilm FASADE (2022). Jeg sitter hermed med mye kunnskap innen flere felt som jeg ønsker å kunne få bruk for.

Se mer

Om undervisning

  • Nybegynner
  • Viderekommen
  • Andre
  • +1
  • nivå :

    Nybegynner

    Viderekommen

    Andre

    Barn

  • Norsk

Språk undervisningen er tilgjengelig på :

Norsk

Jeg underviser elever på barneskole og ungdomsskole alder, i tillegg til videregående og voksne i alle aldre som har et viderekommende eller er i oppstarten. Mine undervisningsmetode er å la eleven få velge sitt materiale, for i min egen erfaring gir det mest motivasjon. I tillegg når jeg blir kjent med eleven, så kommer jeg til å komme med forslag. Jeg starter med oppvarming på 20 minutter, og at elev har låt materiale som de kan ønske å komme med. Vi fokuserer på teknikk, formidling og å lære seg via noten. Musikal er det jeg studerer, så det er musikallsang det blir fokus på og om ønskelig, metodikken vi lærer på skolen våres kan også læres bort via timene.
Lengden på undervisningstimen min varer i 1 time.
Mine kvalifikasjoner som privatlærer er at jeg er tålmodig, forståelsesfull, trives med faget. Jeg har også egen erfaring innen det jeg lærer bort.
Mitt mål er å kunne jobbe innenfor lærer feltet med musikk, i tillegg til å drive utøvende selv. Dermed ønsker jeg å lære bort for å opparbeide meg den erfaringen.

Se mer

Priser

Pris

  • 400kr

Pakkepriser

  • 5t: 1800kr
  • 10t: 3600kr

På nett

  • 350kr/time

Liknende Musikallærere

  • Guro Stakseng

    Oslo

    5 (1 anm.)
    • 500kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • André

    Oslo & på nett

    5 (4 anm.)
    • 900kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • Arnar

    Oslo & på nett

    5 (4 anm.)
    • 500kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • Sunniva

    Trondheim & på nett

    5 (2 anm.)
    • 500kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • Elise

    Klæbu & på nett

    5 (2 anm.)
    • 600kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • Poppy Louise

    Oslo & på nett

    5 (2 anm.)
    • 400kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • Rhiannon (Rhia)

    Bergen & på nett

    Ny
    • 550kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • Se lærerne innen musikal