

E-postadressen og telefonnummeret til Medina er bekreftet.
Medina
- Pris 450kr
- Svartid 24t
-
Elever2
Antall elever Medina har undervist siden de ble medlem av Superprof
Antall elever Medina har undervist siden de ble medlem av Superprof

450kr/t
1. kurstime gratis
- Ekstrahjelp for elever med autisme
- Ekstrahjelp for elever med ADHD
- Ekstrahjelp for elever med språkvansker
- Ekstrahjelp for elever med Asperger syndrom
Spesialpedagog tilbyr strukturert og individuelt tilpasset undervisning for elever med språkvansker, lese- og skrivevansker og autismespekterforstyrrelser. Undervisning i norsk tilbys også for barn og
- Ekstrahjelp for elever med autisme
- Ekstrahjelp for elever med ADHD
- Ekstrahjelp for elever med språkvansker
- Ekstrahjelp for elever med Asperger syndrom
Kurssted
-
Hos Medina: Jessheim
- på nett
-
Om Medina
Jeg er utdannet spesialpedagog og jobber til daglig som lærer. Jeg har solid erfaring med å støtte elever med språkvansker, lese- og skrivevansker, konsentrasjonsutfordringer og utfordringer innen autismespekteret, samt elever som trenger ekstra støtte i norsk. Jeg legger stor vekt på struktur, forutsigbarhet og relasjonsbygging. Undervisningen er faglig forankret, målrettet og tilpasses alltid den enkelte elevs behov for å sikre trygghet, mestring og utvikling.
Om undervisning
- Alle nivåer
- Engelsk
- Tysk
- Norsk
- +1
Språk undervisningen er tilgjengelig på :
Engelsk
Tysk
Norsk
Russisk
Som privatlærer jobber jeg strukturert og relasjonsbasert, med tydelige mål for hver økt. Undervisningen tilpasses elevens behov, styrker og utfordringer, og jeg bruker varierte metoder som visuell støtte, muntlig arbeid, systematisk lesing og skriving samt praktiske øvelser. En undervisningstime varer vanligvis 60 minutter, men kan tilpasses ved behov. Jeg er utdannet spesialpedagog og har erfaring som lærer. Kurset passer for barn og unge på grunnskole- og ungdomsskolenivå, samt elever med språkvansker, lese- og skrivevansker, autismespekterforstyrrelser eller behov for ekstra støtte i norsk.
Anmeldelser
Anmeldelsene er hentet inn fra oss og er 100% troverdige. Anmeldelsene hører til elever som har hatt en undervisning med Medina
Perfekt! Medina var lett å kome i kontakt med, god å snakke med og opptatt av å få på plass gode ramme og sette mål.
Se flere anmeldelser
Priser
Pris
- 450kr
Pakkepriser
- 5t: 2250kr
- 10t: 4500kr
kurstime gratis
Første time gratis lar deg bli kjent med læreren din, slik at læreren kan dekke dine behov på best mulig måte.
- 1t
På nett
- 450kr/time
Liknende Ekstrahjelp for elever med autismelærere
-
![teacher_picture]()
Alexandra
Bergen & på nett- Verifisert
Smilende og tålmodig lærer og masterstudent. utdanning innen interkulturell arbeid, spansk språk, ppu og tilpasset utdanning. har flere års erfaring fra barne og ungdomsskole i bergen, da spesielt i s
- 500kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Ida
Bergen & på nett- Ny
Psykologistudent tilbyr leksehjelp til grunnskoleelever, ungdomsskole og videregåendeskole. kan hjelpe deg i alle fag som måtte trenges.
- 310kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Esther
Ogbomosho & på nett- Superlærer
Jeg heter esther, jeg underviser barn, tenåringer og voksne. jeg kan bistå med tips om hvordan du kan følge opp, forstå og assimilere både utdanning og sekulær læring.
- 28kr/time
- 1. kurstime gratis
-
Se lærerne innen ekstrahjelp for elever med autisme



