Martine -  samfunnsfaglærer - Kristiansand
Martine -  samfunnsfaglærer - Kristiansand

E-postadressen og telefonnummeret til Martine er bekreftet.

Martine

  • Pris 150kr
  • Svartid 1t
Martine -  samfunnsfaglærer - Kristiansand

150kr/t

Se lærerne innen samfunnsfag

Denne læreren er dessverre ikke tilgjengelig

  • Samfunnsfag
  • Sosiologi
  • Politikk
  • Internasjonal politikk
  • Offentlig politikk

Videregående elev i ungdomspolitikken gir kurs i samfunnsfag til ungdomsskole og vgs

  • Samfunnsfag
  • Sosiologi
  • Politikk
  • Internasjonal politikk
  • Offentlig politikk

Kurssted

Om Martine

Heisann!
Jeg går for øyeblikket i Vg3 i Kristiansand på studiespesialisering men har tidligere gått på Pre-IB, forberedelse til International Baccalaureate. Jeg har uighurisk og britisk bakgrunn og snakker flytende engelsk, i tillegg til middels russisk og uighurisk. Da jeg gikk på ungdomsskolen, hoppet jeg over ett år i engelsken pga behov for mer avansert pensum.
I tillegg er jeg veldig aktiv i ungdomspolitikken, som har gitt meg mye kunnskap om innenriks- og utenrikspolitikk og politiske systemer.

Se mer

Om undervisning

  • Alle nivåer
  • Engelsk
  • Norsk

Språk undervisningen er tilgjengelig på :

Engelsk

Norsk

I engelsk, kan jeg tilby leksehjelp i alt fra 1-10 trinn og for Vg1 Engelsk og Vg2 Internasjonal Engelsk.
Når det gjelder samfunnsfaglige fag kan jeg tilby leksehjelp i samfunnsfag fra 5-10 trinn og for Vg1 Samfunnsfag og Vg2 Sosiologi.
Når det gjelder engelsk, vil jeg først ha en time hvor vi kan ha en muntlig og skriftlig oppgave for å se hvor eleven ligger an i forhold til språklæring, muntlig kommunikasjon, skriftlig kommunikasjon og også kunnskap om kultur, samfunn og litteratur.

Jeg vil tilrettelegge alt i forhold til hva elevens pensum er, hva deres mål er og hva de har om på skolen for øyeblikket. Det er også viktig for meg å vite hvordan eleven lærer best, hvis det er gjennom presentasjoner, samtaler eller skriftlig arbeid - jeg er villig til å tilpasse. Men det er greit å ha noen oppgaver (lekser) til hver time.

Se mer

Priser

Pris

  • 150kr

Pakkepriser

  • 5t: 750kr
  • 10t: 1500kr

På nett

  • 150kr/time

Liknende Samfunnsfaglærere