Maya -  engelsklærer - Ski
1. kurstime gratis
Maya -  engelsklærer - Ski

E-postadressen og telefonnummeret til Maya er bekreftet.

Maya

  • Pris 250kr
  • Svartid 1t
Maya -  engelsklærer - Ski

250kr/t

1. kurstime gratis

Kontakt

1. kurstime gratis

1. kurstime gratis

  • Engelsk
  • Engelsk - vokabular
  • Amerikansk engelsk
  • Britisk-engelsk

18 åring gir privat undervisning i englesk. Jeg har gått på engelsk skole fra 6. klasse og har en far som bor i Storbritannia. På skolen har jeg alltid fått karakter 6 og jeg deltar i flere aktivitete

  • Engelsk
  • Engelsk - vokabular
  • Amerikansk engelsk
  • Britisk-engelsk

Kurssted

Om Maya

Heihei, jeg heter Maya og er 18 år. Jeg er veldig glad i å være aktiv og i å snakke engelsk. Jeg har gått store deler av skolegangen min på engelsktalende skole og kan dermed hjelpe deg med det meste innen faget. Enten om du vil øve deg på å snakke engelsk, bli bedre på å engelsk eller bare øve til en prøve så er jeg her for å hjelpe deg.

Se mer

Om undervisning

  • Alle nivåer
  • Engelsk
  • Norsk

Språk undervisningen er tilgjengelig på :

Engelsk

Norsk

Jeg kan undervisei stortsett alt på engelsk. Undervisning foregår i hovedsak på nett via Google Meets, med timer som kan tilpasses i forhold til elevens behov. Tidligere har jeg hatt erfaring med barn fra 4-12 år og kan tilpasset nivå etter behov også. Mine kvalifikasjoner som engelsk instruktør inkluderer egen barne-, ungdoms- og videregående skole kompetanse, som reflekteres i times prisen :)

Se mer

Priser

Pris

  • 250kr

Pakkepriser

  • 5t: 1250kr
  • 10t: 2500kr

kurstime gratis

Første time gratis lar deg bli kjent med læreren din, slik at læreren kan dekke dine behov på best mulig måte.

  • 1t

På nett

  • 250kr/time

Detaljer

Fornøyd-garanti: om du ikke er fornøyd med første prøvetime får du alltid pengene tilbake!

Liknende Engelsklærere