

Mumtaz-profilen og dens kontaktinformasjon er verifisert av våre eksperter
Mumtaz
- Pris 180kr
- Svartid 1t

180kr/t
Denne læreren er dessverre ikke tilgjengelig
- Vekttap
- Sportsernæring
- Sinnemestring
- Behandling av avhengighet
5. års Medisinstudent tilbyr råd og motivasjon i vekttap, diett, avhengighet og livsstil, basert på en empatisk og motiverende samtalemetode.
- Vekttap
- Sportsernæring
- Sinnemestring
- Behandling av avhengighet
Kurssted
Om Mumtaz
Jeg studerer 5.året Medisinstudiet. Har vært ansatt i helsevesenet siden 2017. Har blant annet jobbet på:
Sykehuset Østfold-Kalnes.
Avlastningsbolig- Sarpsborg kommune.
Legevakt i Moss kommune.
Legevakt i Ullensaker kommune.
Med stor interesse innen medisin og helse er jeg villig til å hjelpe akkurat deg som har prøvd lenge å bringe en endring uten å lykkes. Prøv ut gratis første kurset.
Om undervisning
- Alle nivåer
- Norsk
Språk undervisningen er tilgjengelig på :
Norsk
Jeg bruker en effektiv og empatisk metode for samtaler om endring, motivasjon og mestring. Vi vil samme bygge opp din indre motivasjon til en stor og betydelig endring i livet ditt. Målet er konstruktive samtaler hvor du får mulighet til å "Overtale deg selv" til å bestemme at endringen skal skje, og så tenke ut hvordan vi best kan få det til sammen.
Priser
Pris
- 180kr
Pakkepriser
- 5t: 900kr
- 10t: 1800kr
På nett
- 180kr/time
Liknende Vekttaplærere
Gard
Oslo & på nett
- 595kr/t
- 1. kurstime gratis
Stefan
Stabekk & på nett
- 220kr/t
- 1. kurstime gratis
-
Se lærerne innen vekttap
