

Andreas sine attester og kontaktinformasjon er verifisert av teamet vårt
Andreas
- Pris 499kr
- Svartid 3t
-
Elever50+
Antall elever Andreas har undervist siden de ble medlem av Superprof
Antall elever Andreas har undervist siden de ble medlem av Superprof

499kr/t
1. kurstime gratis
- Samfunnsfag
- Historie
- Politikk
- Geografi
Erfaren informatikkstudent og privatlærer tilbyr målrettet oppfølging i samfunnsfag, historie og geografi for 1-13. trinn.
- Samfunnsfag
- Historie
- Politikk
- Geografi
Kurssted
-
Hos Andreas: Bergen
- På nett
-
hos deg eller ved et offentlig sted : kan reise opp til 10 km fra Bergen
-
Superlærer
Andreas er en av de beste lærerne. Profil av høy kvalitet, gode kvalifikasjoner, rask svartid og gode tilbakemeldinger fra elever!
Om Andreas
Hei! Jeg heter Andreas, er 21 år gammel og går nå siste året på bachelorprogrammet i Informatikk: datateknologi ved Universitetet i Bergen. Jeg har alltid hatt en sterk interesse for vitenskap og teknologi, noe som gjorde at jeg valgte denne retningen.
På videregående fullførte jeg med et karaktersnitt på 63.0, og siden den gang har jeg fortsatt å dyrke både interessen og ferdighetene mine innen realfag og programmering. Denne sommeren hadde jeg gleden av å jobbe som dataanalytiker for Statens vegvesen i Bergen, hvor jeg fikk bruke både fagkunnskap og analytiske evner i praksis.
Som privatunderviser er målet mitt å gjøre skolearbeidet både meningsfullt og motiverende. Jeg brenner for at elever skal oppleve ekte mestringsfølelse, og jeg tilpasser undervisningen etter den enkeltes behov slik at læringen blir både forståelig og inspirerende.
Om undervisning
- Barneskole
- Ungdomsskole
- VGS - 1. trinn
- +6
nivå :
Barneskole
Ungdomsskole
VGS - 1. trinn
VGS - 2. trinn
VGS - 3. trinn
Yrkesfag
Annet
Barnehage
Voksenopplæring
- Norsk
Språk undervisningen er tilgjengelig på :
Norsk
Jeg tilbyr skreddersydd privatundervisning hvor vi tar utgangspunkt i dine mål, behov og læringsstil. Undervisningen handler ikke bare om å løse oppgaver, men om å virkelig forstå fagstoffet i dybden, slik at du blir tryggere og mer selvstendig i faget.
Vi setter opp en struktur som passer for deg – enten du ønsker å jobbe systematisk mot prøver og eksamen, fylle inn kunnskapshull eller rett og slett få mer flyt og motivasjon i arbeidet. Jeg legger stor vekt på å skape en positiv og støttende atmosfære, der du kan stille spørsmål fritt og oppleve mestring underveis.
Undervisningen kan gjennomføres fysisk i Bergen-området, eller digitalt via Teams, Zoom eller Google Meet – alt etter hva som passer best for deg.
Anmeldelser
Anmeldelsene er hentet inn fra oss og er 100% troverdige. Anmeldelsene hører til elever som har hatt en undervisning med Andreas
Perfekt! Andreas er flink til å forklare faget i tillegg som han tar hensyn til elevens læremåter.
- Svar fra Andreas :
Se flere anmeldelser
Anbefalinger
Anbefalingene kommer fra nære og kjente
Andreas er en utrolig imøtekommende fyr, som er veldig dyktig i det han gjør. Han har en egen evne til å lære bort på en måte som gjør det enkelt å forstå. Anbefales!
Anbefaler Andreas på det sterkeste! En engasjerende og dyktig lærer som gjør komplekse konsepter lett å forstå.
Anbefales virkelig!
Andreas er en veldig utadvent og kunnskapsrik person, som er flink til å se hvordan han kan hjelpe på best mulig måte.
Andreas er utrolig flink til å lære bort ting på en effektiv og interessant måte, og er veldig imøtekommende.
Andreas er en kunnskapsrik person som har en unik måte å lære bort på, som får undervisningen til å bli interessant.
Andreas er en gutt som har svært mye kunnskap og har en unik måte å lære bort på, noe som gjør vanskelige oppgaver enkle å forstå!
Se flere anbefalinger
Priser
Pris
- 499kr
Pakkepriser
- 5t: 2495kr
- 10t: 4990kr
På nett
- 499kr/time
reise
- + 150kr
kurstime gratis
Første time gratis lar deg bli kjent med læreren din, slik at læreren kan dekke dine behov på best mulig måte.
- 30min
Detaljer
Dersom man ønsker å ha en prøvetime, er det selvfølgelig mulighet for det. Da får man 50% avslag på en vanlig enkelttime.
Hvis man bare ser for seg én enkelttime, og ikke vurderer en timepakke, blir det vanlig timepris.
Hvis man ønsker å bestille en timepakke, får man den første timen gratis, som vil bli brukt til kartlegging og planlegging av undervisningen fremover.
Liknende Samfunnsfaglærere
Beth Cathrine
Bergen & På nett
- 250kr/t
- 1. kurstime gratis
Melissa
Bergen & På nett
- 300kr/t
- 1. kurstime gratis
Malin
Bergen
- 300kr/t
- 1. kurstime gratis
Daniel
Bergen & På nett
- 250kr/t
- 1. kurstime gratis
Christian
Bergen & På nett
- 399kr/t
- 1. kurstime gratis
Karoline
Laksevåg & På nett
- 300kr/t
- 1. kurstime gratis
Nkululeko
Bergen & På nett
- 298kr/t
- 1. kurstime gratis
Amalie
Juvik & På nett
- 400kr/t
- 1. kurstime gratis
Maria
Hauglandshella & På nett
- 350kr/t
- 1. kurstime gratis
Jon G
Moss & På nett
- 500kr/t
- 1. kurstime gratis
Ameline
Oslo & På nett
- 500kr/t
Terje
Stavanger & På nett
- 280kr/t
- 1. kurstime gratis
Sturla
Kristiansand & På nett
- 800kr/t
- 1. kurstime gratis
Zarko
Borgenhaugen & På nett
- 250kr/t
- 1. kurstime gratis
Marianne
Drammen
- 450kr/t
Mathias
Oslo & På nett
- 250kr/t
- 1. kurstime gratis
Ariane
Moss & På nett
- 290kr/t
- 1. kurstime gratis
Mia
Oslo & På nett
- 400kr/t
David
Oslo & På nett
- 350kr/t
Nils Erik
Stjørdal & På nett
- 550kr/t
- 1. kurstime gratis
-
Se lærerne innen samfunnsfag