Madyleidi -  spansklærer - Stavanger
Madyleidi -  spansklærer - Stavanger

E-postadressen og telefonnummeret til Madyleidi er bekreftet.

Madyleidi

  • Pris 250kr
  • Svartid 20t
  • Elever

    Antall elever Madyleidi har undervist siden de ble medlem av Superprof

    2

    Antall elever Madyleidi har undervist siden de ble medlem av Superprof

Madyleidi -  spansklærer - Stavanger
  • 5 (1 evaluering)

250kr/t

Se lærerne innen spansk

Denne læreren er dessverre ikke tilgjengelig

  • Spansk

Jeg kan hjelpe deg til å øve spansk. Jeg er ikke en spansklærer, men har noen ideer hva som kan hjelpe deg å forstå det. Fortell meg hvilket nivå du har slik at jeg kan gjennomføre spanskkurse i henh

  • Spansk

Kurssted

Om Madyleidi

Jeg er en kvinne som er 35 år og er gift med en nordmann som lærte spansk med meg på to år. Derfor vil jeg gjerne å hjelpe deg til å forbedre hvis du ønsker.

Jeg håper at med hjelpen min, kan du snakke eller forstå på kort tid. Jeg må nevne at jeg har norsk nivå B1 for å kommunisere, selv så jeg tror at vi ikke vil ha noe problem med at jeg kan avklare tvilen din med grammatikken på spansk.

Se mer

Om undervisning

  • Alle nivåer
  • Engelsk
  • Spansk
  • Italiensk
  • +1

Språk undervisningen er tilgjengelig på :

Engelsk

Spansk

Italiensk

Norsk

Tenk deg at du hører på en sang på spansk og at du ikke forstår hva den sier. Det er der jeg skal hjelpe deg litt etter litt med å forstå.

Hvis du har et lavt nivå i spansk, vil vi lage små setninger og daglige samtaler og vi vil sette det i praksis.

Se mer

Priser

Pris

  • 250kr

Pakkepriser

  • 5t: 1100kr
  • 10t: 2000kr

På nett

  • 250kr/time

Liknende Spansklærere