Øystein -  audio-visuelllærer - Oslo
1. kurstime gratis
Øystein -  audio-visuelllærer - Oslo

Øystein-profilen og dens kontaktinformasjon er verifisert av våre eksperter

Øystein

  • Pris 890kr
  • Svartid 1t
Øystein -  audio-visuelllærer - Oslo

890kr/t

1. kurstime gratis

Reserver et kurs

1. kurstime gratis

1. kurstime gratis

  • Audio-visuell
  • Filmklipping
  • Kino

Vil du jobbe raskt og kreativt i DaVinci Resolve? Lær av produsent og høgskolelektor med 15 års erfaring

  • Audio-visuell
  • Filmklipping
  • Kino

Kurssted

    • På nett
    • hos deg eller ved et offentlig sted : kan reise opp til 20 km fra Oslo

Om Øystein

Jeg er produsent, klipper og colorist med over 15 års erfaring innen TV og film. Jeg har jobbet med alt fra store TV-produksjoner til reklamefilmer, dokumentarer og sosiale medier-innhold. Siden 2010 har jeg undervist i etterarbeid og DaVinci Resolve ved TV-skolen på Høgskolen i Innlandet, Lillehammer, og jeg brenner for å gjøre etterarbeid tilgjengelig, effektivt og kreativt – uansett nivå og bakgrunn. Jeg driver også Enable Group, et sosialt entreprenørskap som løfter unge talenter i Øst-Afrika gjennom opplæring og produksjon innen film og mediearbeid. I Nairobi samarbeider jeg med filmskoler og studenter, og underviser i blant annet DaVinci Resolve og dokumentarproduksjon. Dette gir meg verdifull innsikt i hvordan man tilpasser undervisningen til ulike behov og kulturer, og gjør meg enda mer bevisst på å formidle både kunnskap og trygghet til mine studenter. Jeg tror at god undervisning handler om mer enn å lære bort teknikk – det handler om å inspirere, forenkle og frigjøre det kreative potensialet i hver enkelt.

Se mer

Om undervisning

  • Alle nivåer
  • Norsk

Språk undervisningen er tilgjengelig på :

Norsk

Lær etterarbeid og DaVinci Resolve av en erfaren produsent, klipper og colorist med bakgrunn fra både store TV-produksjoner og mindre reklamefilmer og sosiale medier-prosjekter.

Dette kurset gir deg en helhetlig forståelse for etterarbeid – fra klipp og fargekorrigering til lyddesign oVil du bli trygg i etterarbeid og lære å bruke DaVinci Resolve effektivt og kreativt – uten å drukne i menyer og kompliserte arbeidsflyter? Dette kurset er for deg som ønsker å få kontroll på klipp, fargekorrigering, lyd og moderne AI-verktøy, og samtidig utvikle en profesjonell arbeidsmetodikk du kan bruke i alle typer produksjoner.

Du lærer å jobbe strukturert og smart, slik at verktøyene støtter ideene dine – ikke står i veien for dem. Enten du jobber med dokumentar, reklame, YouTube eller større prosjekter, får du en solid kombinasjon av praktiske ferdigheter og riktig mindset for å levere på et høyt nivå.

Vanlig lengde på timene:
Undervisningen varer vanligvis i 60 eller 90 minutter. Innhold og tempo tilpasses dine mål og erfaring.

Hvem kurset passer for:
Kurset passer for både nybegynnere og viderekomne – studenter, frilansere, innholdsprodusenter og kreative som vil lære å jobbe mer effektivt og få bedre kontroll på hele etterarbeidsprosessen.g de nyeste AI-verktøyene i DaVinci Resolve. Du lærer ikke bare hvor du finner funksjonene, men hvordan du bruker dem effektivt og kreativt for å oppnå det du ønsker – uten å rote deg bort i kompliserte menyer eller unødvendig tungvint arbeidsflyt.

Kurset gir deg også et solid grunnlag i profesjonell arbeidsmetodikk og riktig mindset, slik at du kan overføre kunnskapen til andre verktøy og programmer senere. Du lærer å jobbe smart, strukturert og med selvtillit – uansett om du lager dokumentar, reklame, musikkvideo, YouTube eller større produksjoner.

Se mer

Priser

Pris

  • 890kr

Pakkepriser

  • 5t: 4450kr
  • 10t: 8900kr

På nett

  • 890kr/time

kurstime gratis

Første time gratis lar deg bli kjent med læreren din, slik at læreren kan dekke dine behov på best mulig måte.

  • 1t

Liknende Audio-visuelllærere

  • Ove Raymond

    Oslo & På nett

    Ny
    • 499kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • Lars

    Oslo & På nett

    Ny
    • 350kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • Kjell

    Bergen & På nett

    5 (6 anm.)
    • 540kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • Pouria

    Bergen & På nett

    5 (1 anm.)
    • 490kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • hansine killingmoe

    Askim & På nett

    Ny
    • 490kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • Sara

    Milano, Italia & På nett

    5 (61 anm.)
    • 411kr/t
    • 1. kurstime gratis
  • Se lærerne innen audio-visuell