Filip -  historielærer - Trondheim
Filip -  historielærer - Trondheim

E-postadressen og telefonnummeret til Filip er bekreftet.

Filip

  • Pris 250kr
  • Svartid 1t
Filip -  historielærer - Trondheim

250kr/t

Se lærerne innen historie

Denne læreren er dessverre ikke tilgjengelig

  • Historie
  • Psykologi
  • Filosofi
  • Statsvitenskap

Hobbyhistoriker med en psykologisk vri og fokus på historisk intuisjon og evnen til å lære historie, ikke bare fakta og datoer. Underviser på en personlig og kaotisk måte.

  • Historie
  • Psykologi
  • Filosofi
  • Statsvitenskap

Kurssted

Om Filip

Ja hvorfor gjør jeg dette her? Penger, det skjuler jeg ikke. Nåda, om jeg ikke hadde trengt penger kunne jeg godt ha gjort dette gratis, jeg liker å lære bort, men det koster penger å leve og derfor utnytter jeg mine ferdigheter til å tjene. Jeg har alltid hatt et tek for bortlæring, hele familien min er lærere så det ligger nok i blodet. I tillegg har jeg en stor interesse for det meste faglig(på humanoira siden) og jeg liker generelt det å kommunisere med andre. Så for å oppsumere, penger, sosialt, og akademisk interesse.

Se mer

Om undervisning

  • Ungdomsskole
  • VGS - 1. trinn
  • VGS - 2. trinn
  • +3
  • nivå :

    Ungdomsskole

    VGS - 1. trinn

    VGS - 2. trinn

    VGS - 3. trinn

    Yrkesfag

    Annet

  • Engelsk
  • Norsk

Språk undervisningen er tilgjengelig på :

Engelsk

Norsk

Er du lei av den klassiske undervisningen? Hør på denne forelesingen, pugg disse tallene, rams opp grunner og årsaker. Dette skjer ikke i mitt kurs. Uansett tema er det intuisjon og forståelse som er i fokus, ikke rå fakta. Hvert kurs kan personaliseres utifra hva eleven selv ønsker å lære og jeg vil prøve å tilpasse meg ferdighetsnivået til eleven. Dette betyr ikke at det skal være lett, men det skal være akkurat på kanten av umulig, eleven skal bli utfordret for å virkelig forstå. Dette kurset passer IKKE deg som elsker pugging og struktur, for deg vil dette være ødeleggende, for deg som er mer kaotisk av natur så passer dette kurset glimrende.

Se mer

Priser

Pris

  • 250kr

Pakkepriser

  • 5t: 1100kr
  • 10t: 2200kr

På nett

  • 250kr/time

Liknende Historielærere