

E-postadressen og telefonnummeret til Marco er bekreftet.
Marco
- Pris 300kr
- Svartid 1t

300kr/t
Denne læreren er dessverre ikke tilgjengelig
- Spansk
- Spansk - muntlig forståelse
- Spansk - skriftlig forståelse
- Spansk - muntlig formidling
- Spansk - oversettelse
- Spansk - skriftlig formidling
Spansktalende bachelor i administrasjon og ledelse/samfunnsøkonomi tilbyr spansk kurs på nette til alle de som vil forbedre sine skriftlige og muntlige ferdigheter på spansk.
- Spansk
- Spansk - muntlig forståelse
- Spansk - skriftlig forståelse
- Spansk - muntlig formidling
- Spansk - oversettelse
- Spansk - skriftlig formidling
Kurssted
Om Marco
Søknad på stillingen som country manager
Min motivasjon til stillingen omhandler muligheten til å gjøre varierte oppgaver i et trivelig og dynamisk arbeidsmiljø. Den og muligheten til å bruke; min tidligere utdanning, språkferdigheter, arbeidserfaring og mine flere års opphold i Norge gjør meg særlig interessert i stillingen som country manager/språk lærer. Som nylig ferdig utdannet i samfunnsøkonomi (NMBU/Ås), med en tidligere bachelor grad i administrasjon og ledelse (USS/Lima-Perú), med spansk som morspråk, med en tidligere erfaring både i kundebehandling og som privat lærer (både i spansk og italiensk), anser jeg meg selv som en sterk kandidat til stillingen som country manager.
I stillings annonse presiserte dere at dere søker en person som har fullført videregående, med 3 års høyere utdanning og med gode pedagogiske evner. I tillegg en som vil dele sine kunnskaper og erfaringer.
Angående meg kan jeg presisere at jeg har fullført helle min skole periode (inkludert videregående) på spansk i Lima-Perú, har også en bachelorgrad i administrasjon og ledelse (USS/Lima-Perú). I Norge har jeg en bachelorgrad i samfunnsøkonomi (NMBU-Ås). I stor sett alle mine forelesninger har blitt tatt på norsk unntak tre kurs på engelsk (Økonometri, økonomiske historie og internasjonal handling). I tillegg har jeg jobbet som privat lærer både på spansk og italiensk (i perioden mellom 2015 og 2016), med små grupper eller personlig undervisning (til dette har jeg brukt som referanse en engelsk-spansk kurs fant på nette og alle undervisninger ble gitt med spansk/engelske oversettelser/eksempler). Den og min tidligere erfaring i kundebehandling har gitt meg muligheten til å utvikle en pedagogisk tone både med mine tidligere kunder og elever.
Min bakgrunn i administrasjon og samfunnsøkonomi, gir meg muligheten til å gi flere kurs innen flere fag blant annet i; markedsføring, mikro/makroøkonomi, ledelse, bedrift strategi eller konsentrere meg i de mest basiske og viktige begreper i den spanske grammatikken.
I de siste årene har jeg bodd i Perú, Italia og Norge, og det gir meg en bredd bakgrunn i privatlivet mitt. Det og andre type erfaringer kan jeg gjerne bruke i min undervisnings periode hvis det er nødvendig. Jeg betrakter meg som en person med god kommunikasjons evne, en som gjerne kan lytte andre mennesker og en som vil bidra til en effektiv og målfokusert jobb på arbeidsplassen.
Jeg kan tilby topp motivasjon, solid kunnskap og sterk lærevilje i undervisning periode. Hoved grunnet for å søke på en ny stilling er at jeg vil gjerne skifte jobb akkurat nå og denne stillingen gir meg muligheten til å bruke min tidligere arbeidserfaring/utdanning og ikke minst det gir meg muligheten til å ha direkte kontakt med folk som vil berike sitt spansk nivå.
Det blir veldig fint også å gi alle mine kurs over webkamera. Det gir meg en ekstra motivasjon siden stilling er deltid og jeg kan bruke resten av tiden for å organisere dagen på den mest effektive måten.
Det hadde vært hyggelig å høre noe fra dere og ha en uforpliktende prat angående stillingen og fremtidens muligheter i deres organisasjon.
Med vennlig hilsen
Marco
Om undervisning
- Alle nivåer
- Engelsk
- Spansk
- Italiensk
- +1
Språk undervisningen er tilgjengelig på :
Engelsk
Spansk
Italiensk
Norsk
Jeg har en tidligere erfaring som privat lærer og har basert min undervisning i et spansk/engelsk kurs ((skjult informasjon) Kurset har blitt tatt som referanse for å forklade de meste viktikste begrepene og å for å påpeke grunnleggende grammatiske prinsipper. Hvis det var privat undervisning, brukte jeg sjansen for å gjenta noe som var uklart fra før.
Priser
Pris
- 300kr
Pakkepriser
- 5t: 1500kr
- 10t: 3000kr
På nett
- 300kr/time
Liknende Spansklærere
-
![teacher_picture]()
Jorge
Fredrikstad & på nett- Ny
Lektor med opprykk med lang erfaring som lærer på ulike nivåer gir privatundervisning i spansk på ungdomsskole- og videregåendenivå/voksenopplæring i fredrikstad og online
- 450kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Kristian
Fredrikstad & på nett- Verifisert
Er utdannet spansklærer med flere års erfaring. jobber på ungdomsskole. jeg kan gi deg grunnleggende opplæring i spansk. jeg vil beskrive meg som livlig og engasjert!
- 500kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Theo
Fredrikstad & på nett- Ny
Individuelt tilpasset, hovedsaklig rettet mot spansk nivå 1-2. aktiv læring, med mye utbytte for eleven.
- 249kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Hannah dahlby
Fredrikstad & på nett- Ny
Spansklærer gir privatundervisning i spansk på ungdomsskole- og videregåendenivå i fredrikstad, moss, sarpsborg og hvaler. benytter varierte og engasjerende metoder for læring
- 300kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Mariela
Råde & på nett- Verifisert
Hola! jeg kan undervise i spansk med et raskt første nivå av språkforståelse som nybegynner og et mer avansert nivå i spansk.
- 515kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Solveig
Oslo & på nett- Ambassadør
Bestått eller pengene tilbake i spansk vgs. elever løftet fra stryk til 4, fra null forkunnskaper til 6 og fra 2 til 5 på få måneder. høsten er fullbooket. venteliste åpen for vårsemesteret.
- 500kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Oda
Oslo & på nett- Ambassadør
Kommet opp i spansk eller trenger hjelp til å kommunisere i spansktalende land? få en spennende og interaktiv spanskopplevelse med en erfaren språklærer og ingeniør som har bodd i madrid, spania i 7 å
- 599kr/time
-
![teacher_picture]()
Fabian
Oslo & på nett- Ambassadør
Stopp å scrolle! trenger du bedre karakterer? kanskje du rett og slett trenger å lære spansk? ta kontakt og se hvor enkelt og morsomt det kan være å lære spansk med meg.
- 650kr/time
-
![teacher_picture]()
Sandra
Bergen & på nett- Verifisert
Jeg spesialiserer meg i å forberede deg til å få god karakter på eksamen, uansett hvilket nivå du har fra før!
- 390kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Nicolás
Oslo & på nett- Superlærer
Spansk a la carta! - professional language courses and tutoring - linguist and master in foreign language teaching
- 400kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Carolina
Oslo & på nett- Ambassadør
Lær spansk med en morsmålslærer med over 16 års erfaring. få selvtillit i spansk, snakk flytende, utvid ordforrådet ditt og forbedre karakterene dine!
- 500kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Randi
Heggenes & på nett- Verifisert
Masterstudent med bachelor i språk og litteratur med spansk årsstudium i bakhånd gir netthjelp i grunnleggende spansk. jeg kan også tilby leksehjelp.
- 200kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Alba
Oslo & på nett- Verifisert
Din personlige spansklærer i spania: jeg har bodd i norge og vet nøyaktig hvordan jeg skal hjelpe deg med grammatikk, uttale og kultur – spesialiserte timer for alle nivåer!
- 500kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Adina
Oslo & på nett- Verifisert
Spanish native with over 10 years of teaching experience. personalized lessons for holidays, business or academic purposes taught in spanish, english or norwegian.
- 700kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Claire charlotte
Stavanger & på nett- Superlærer
Utdannet spansklærer med flere års erfaring gir undervisning i spansk på en motiverende og tilpasset måte !
- 600kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Francesca
Oslo & på nett- Ambassadør
Spansk online: language, culture, profession, vgs-1, 2, 3, travels, relocation, dele, for companies and individuals with invoice by dele a1-c2 certified examiner
- 650kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Johanna
Trondheim & på nett- Verifisert
Aprende español, fácil y divertido con una nativa! soy de latinoamerica, mi lengua materna es español y tengo más de 6 años de experiencia enseñando.
- 350kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Jeanette
Vestby & på nett- Superlærer
Spansklærer med bred erfaring fra skoleverket tilbyr privatundervisning og kurs i spansk for nybegynnere og viderekomne. ta kontakt, så skreddersyr jeg et undervisningsopplegg for deg!
- 630kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Adri
Haukeland & på nett- Superlærer
Dyktig og engasjert spansklærer med spansk som morsmål, og med solid flerspråklig, pedagogisk og didaktisk kompetanse.
- 530kr/time
- 1. kurstime gratis
-
![teacher_picture]()
Bárbara
Mosjøen & på nett- Superlærer
Spansk i ditt tempo! lær spansk med en engasjerende og dyktig spansklærer fra spania med flere års relevant erfaring
- 500kr/time
- 1. kurstime gratis
-
Se lærerne innen spansk




















