Malik -  spansklærer - Lørenskog
Malik -  spansklærer - Lørenskog

E-postadressen og telefonnummeret til Malik er bekreftet.

Malik

  • Pris 270kr
  • Svartid 2t
  • Elever

    Antall elever Malik har undervist siden de ble medlem av Superprof

    5

    Antall elever Malik har undervist siden de ble medlem av Superprof

Malik -  spansklærer - Lørenskog
  • 5 (1 evaluering)

270kr/t

Se lærerne innen spansk

Denne læreren er dessverre ikke tilgjengelig

  • Spansk

Student fra Universitetet i Oslo tilbyr spansk kurs på alle nivåer.

  • Spansk

Kurssted

    • på nett
    • hos deg eller ved et offentlig sted : kan reise opp til 10 km fra Lørenskog

Om Malik

Jeg heter Malik og kommer fra Spania. Jeg tilbyr spanskkurs til alle som ønsker det. Jeg studerer ved UiO. En stor fordel av meg er at mitt morsmål er spansk, og på grunn av det kan jeg hjelpe deg uten problem med gramatikk, aksent og alt det du trenger. Jeg kan hjelpe deg å lære spansk hvis du går på ungdomsskole, videregående skole eller studerer du bachelorgraden i spansk. Til og med kan jeg tilby kurs i spansk hvis du vil bare lære språket i fritiden din som hobby eller hvis du skal flytte til Spania.

Se mer

Om undervisning

  • Alle nivåer
  • Norsk

Språk undervisningen er tilgjengelig på :

Norsk

Jeg tilpasser undervisningene mine i forhold til elevs nivå/mål. Jeg legger stor vekt på bruken av språket rett fra begynnelsen. Mine elever får dynamiske undervisninger basert på forskjellige ressurser som alltid fokuserer på en vanlig/daglig bruk av språket.

Språk åpner dører. Når vi lærer andre språk, får vi mulighet til å komme i kontakt med andre mennesker og kulturer, og dette kan øke vår forståelse for hvordan mennesker lever og ­tenker.

Se mer

Priser

Pris

  • 270kr

Pakkepriser

  • 5t: 1350kr
  • 10t: 2700kr

På nett

  • 270kr/time

Liknende Spansklærere